Menu

Ahşap Lavabo Fiyatları araştırması yapıyorsanız farklı ve renkli bi yönünüz olduğu kesin :)) Yüzyıllar boyunca, iç tasarımcılar ince ahşabın zamansız güzelliğine değer verdiler. Şimdi YCD Grup size ahşap mutfak evyeleri, tik ahşap evye lavaboları ve hatta ahşap banyo ve ıslatma küvetleri koleksiyonunu sunuyor. Tahtadan inşa edilmiş özel bir lavabo fikri şaşırtıcı olabilir, ancak ahşap çiftlik evi evyeleri, gemi evyeleri ve ahşap küvetlerin uzun bir ev kullanımı geçmişi vardır. Lüks yükseklikte gerçekten güzel, sürdürülebilir, uzun ömürlü parçalardır. Ahşap Lavabo Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap lavabo için en zor kısım, malzemenin zenginliğini korurken günlük kullanımın zorluklarına dayanan kaliteli bir ahşap lavabo bulmaktır. Koleksiyonumuzu ortaya çıkarmak için dünyayı araştırdık. Ürünlerimiz hem ahşabın şıklığını, doğallığını yansıtır hem de günlük hayatta kullanıma uygundur. Size hiçbir güçlük veya fazladan iş çıkarmaz. Ahşap Lavabo Fiyatları bu şıklığa ve kullanım kolaylığına kesinlikle değer.

Tik ağacından lavabolar uzun yıllar İngiltere’de popüler olmuştur. Firmamız ülkemizde de bu tarz ahşap lavabolar üretmektedir. Eski zamanlarda lavabolar ve banyolar, ilave çalışma veya malzeme olmadan doğal tik ağacından yapılmıştır. Tik, doğal su yalıtım özellikleri nedeniyle seçilmiştir bu nedenle denizcilik endüstrisinde yüzlerce yıldır kullanılmaktadır. Tik ağacı, banyolarda ve lavabolarda kullanım için bir avantaj olan doğal antiseptik özelliklere de sahiptir.

Ahşap lavabonuz eğer tik ağacından yapılırsa bakımı oldukça kolaydır. Doğal tikenin özelliklerinden biri, zamanla koyulaşmasıdır, yani erken tik ahşap evyelerinin görünüşte oldukça karanlık olduğu, ancak atölyede el işi yapıldığı gün kadar işlevsel olduğu anlamına gelir.

Bu konuyu ele almak için, tikin kararmasını başarıyla azaltan ve ahşap banyolarının ve lavaboların görünümünü daha güzel hale getiren birkaç organik tik yağı cilası geliştirilmiştir. Tik odun lavabonuzu uygun bir şekilde muhafaza etmek için, basitçe temizleyin ve yılda bir veya iki kez yağlayın. Yani tik ağacından lavabonuzun ilk günkü gibi görünmesini istiyorsanız tik ağacı yağı ile yağlamanız yeterli olacaktır.

Lavabolar ahşabın güzelliğini koruyan ve geliştiren son derece dayanıklı ve leke tutmaz, şeffaf bir yüzeyle kaplanmıştır. Çevreyi korumak için kullanılan tüm keresteler plantasyonda yetiştirilir veya geri kazanılan kaynaklardan elde edilir. Her tahta parçası elle seçilir ve her lavabonun eşsiz bir sanat eseri olmasını sağlamak için sadece en güzel parçalar kullanılır. Çoğu zaman bir ağacın en güzel parçaları hasat sırasında veya çöp alanlarına atılır. Bu kullandığımız ahşabın bir kısmı. İlk seçimden sonra kesilir ve sadece o zaman içeride ne olduğunu biliriz. Uygun ahşabı bulmak ve tanımlamak zordur ve zaman alıcıdır ancak bu heykelleri yaratmada ilk adımdır.

Ahşap Lavabo Fiyatları

Ahşap Lavabo Fiyatları

Lamine ahşap evyeler iki elli parçadan yüz elli adet tek parçaya kadar el işidir. Fırınlanmış kereste kullanarak; parçalar birlikte kesilir ve lamine edilir. Bu parçalar tekrar kesilir ve halkalara yapıştırılır. Halkalar daha sonra kasenin yüksekliğine ulaşana kadar üst üste istiflenir. Bu aşamada, katı, pürüzlü bir boşluğun eşdeğeridir ve son şekillendirme ve son işlem için hazırdır.

Bazı evyeler iki inşaat yönteminin bir kombinasyonu kullanılarak yapılır. Bunlar, lamine jantlara ve vurgulara sahip tek parça bir kase kullanır.

Bu eşsiz sanat eserlerini oluşturmak için dikkatli bir ön planlama, tasarım ve ahşap seçimi gereklidir. Mükemmel derzlere ve simetriye ulaşmak için hassas kesim ve montaj gereklidir. İşlem zor ve zaman alıcı ancak sonuçlar kendileri için konuşuyor.

Ahşap Lavabo Fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Etiketler: Ahşap Lavabo Fiyatları,

Benzer Yazılar
Ahşap Küvet Modelleri
Ahşap Küvet Modelleri ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak  için bizi her zaman arayabilirsiniz. Ahşap son yıllarda banyoların vazgeçilmezi haline geldi. Hem doğal hem...
Ahşap Lavabo Uygulaması
Mutfak ve Banyo Ahşap Lavabo Modelleri  Mutfak ve Banyolarda tercih edilmeye başlayan Ahşap Lavabo, hem suya hem neme karşı oldukça dayanıklılıdır ve çok çok uzun yıllar k...
Ahşap Mutfak
Bir mutfağı nasıl dekore edeceğiniz konusunda birçok fikir bulabilirsiniz. Seçeceğiniz modeller tamamen sizin tercihinize dayanıyor, ancak en dikkat çekici ve ayırt edici biç...
Ahşap Banyo Ürünleri
Ahşap Banyo Ürünleri 2020 Ahşap Banyo Ürünleri nelerdir diye düşündüğünüzde belkide aklınıza hiç Lavabo ya da Küvet gelmez değil mi? Oysa biz ürettiğimiz Ahşap Lava...
Kütük Banyo Lavabo Tezgahı
Kütük Banyo Tezgahı Kütük Banyo Lavabo Tezgahı yapımı ve diğer ahşap ürünlerimizin yapımına çok uzun yıllar önce yola çıktık. Birçok alanda rol alan Yüce Dekorasyo...
2019 Ahşap Lavabo Modellerimiz
2019 Ahşap Lavabo Modellerimiz Yeni bir eve taşındığımızda veya banyomuzu yenilemek istediğimizde ilk iş banyo lavabosunu değiştirmek olur. Çok kaliteli ve iyi görünen bir...