Menu

Firmamız; Ahşap Mutfak Modelleri 2019 ürünlerini moda ve trendleri takip edip, ahşabın ömrünü uzatacak son teknoloji ve ürünleri kullanıp  yeniliklere ayak uyduran biriyseniz günlük hayatınızda da evinize yansıtmak isteyeceğinize inanıyoruz. Doğayı hayatımızın içine tekrar soktuğumuz son yıllarda ahşap mobilyalar vazgeçilmez bir noktaya geldi. Masif ahşabın kusursuz ve dinlendirici dokusunu siz değerli müşterilerimiz için mutfaklar da Decomass kalitesiyle birleştiriyoruz.

Ahşap Mutfak Modelleri 2019 Trendleri

Ahşap mutfak modelleri 2019 modellerinin özelliklerini sıralayacak olursak;

Doğaldır

Masif, ahşabın saf hali olduğu için kimyasallar kullanılmış ahşap türlerine göre daha dokulu ve doğal bir görüntü oluşturur.

Sağlıklıdır

Masif ahşap kimyasal ve yapıştırıcı içermediği için diğer türlerde yıllarca süren zararlı gaz çıkışı sorunu ortadan kalkmış olur. Özellikle çocuklu aileler için önerilen yüksek standartlara uygun olan masif ahşap mobilyalar en sağlıklı mobilyalardır. Kanser tetikleyici maddeler içermediği için kullanıcıların güvenle kullanabilmesine olanak sağlamaktadır.

Dayanıklıdır

Masif ahşaptan yapılan mobilyalar korundukları ve bakımları yapıldığı takdirde 200-250 yıla kadar kullanım ömrü vardır.

Hijyeniktir

Masif ahşap mobilyalar muhafaza edildikleri yerdeki nemin bir kısmını hapsederek bakteri, mantar, böcek gibi organizmaların çoğalmasını engeller.

Hem Klasik Hem Moderndir

Ahşap mobilyalar saraylardan, şatolardan yüzyıllar içinde gecekondulara, bizlerin yaşadığı dairelere kadar her türlü yerde kullanılmıştır. Hem klasik hem modern yorumlamalara olanak sağlayan ahşabın masif türü kullanılan ağaca göre renk tonlarında farklılık içerebilir.

Tamir Edilebilir

Ahşap mobilyalar dayanıklı ve uzun ömürlüdür fakat bakım gerektirir. Ahşap mobilyaların yenilenmesi de çok kolaydır ve kullanım ömürlerini uzatır.

Decomass olarak mutfaklarınıza İroko ve Meşe tezgahlarımızla bambaşka bir soluk getiriyoruz. Alacağı nemden korkarak mutfaklarınızın ahşap kullanımı için uygun olmayacağını düşünüyorsanız saunalardan bahçelere, bahçelerden teknelere kadar kuru ve ıslak zeminlerde kullanım olanağı sağlayan İroko ağacı mantar, bakteri vb. oluşumlara ve darbelere karşı dayanımlıdır. Meşe ağacı ise neme ve sıcağa karşı dayanıklılığı sayesinde mutfakta kullanıma uygundur. 5-7 yıl arasında bakımları yapıldığı takdirde meşe ağacı uyun yıllarca kullanıma uygundur.

Sağlık Açısından Masif Ahşabın Faydaları Nelerdir?

Masif ahşap belirtilen standartlara göre aileniz ve sizin için en güvenli orman ürünlerinden biridir. Ağır metaller, yapıştırıcı ürünler vb. kullanılmıyor oluşu formaldehit gibi kimyasallardan yayılan zararlı gazları engellemiş olur siz müşterilerimiz ve aileleriniz için güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturur. Decomass olarak yalnızca sizlere ürün satmakla değil sizler için en uygun, uzun ömürlü ve sağlıklı malzemeleri bulmakla ilgileniyoruz. Kullandığımız gelişmiş teknoloji ile size özel tasarlanmış mutfaklarda en rahat koşullarda zamanınızı geçirmeniz bizim için çok önemli.

Tüm üretim aşamaları firmamız tarafından gerçekleştirilmekte ve kullanılacak alanlara göre özel üretim gerçekleştirebilme imkanı sunabilmekteyiz. Yurtiçi ve Yurtdışı geniş müşteri yelpazesine sahip olmamızdan dolayı daha uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmetler sunabilmekteyiz. Projelerinizde tasarım ve fiyat anlamında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Sektörde uzun yıllardır güçlü referanslara ve özel projelerde öncülük etmenin avantajını sağlamaktayız. Dilerseniz sizleri ofislerimizde ve örnek ürünlerimizin bulunduğu mağazalarımızda konuk edebiliriz. Yenilikçi tasarımlara sahip mobilyaların üretiminden kullanım alanlarına kadar bilgilendirmelerde bulunmaktayız. Sitemizin https://ycdgrup.com/blog/ blog kısmından detaylı ön bilgiye sahip olabilirsiniz.

Etiketler: Ahşap Mutfak, Ahşap Mutfak Modelleri 2019, ahşap tezgah, ankara Ahşap Mutfak,

Benzer Yazılar
Ahşap Lavabo Dolapları
Ahşap Lavabo Dolapları ile evinizi bir anda değiştirebilir hale getirebilirsiniz.  Klasik ve can sıkıcı modeller ahşap ürünleri tercih edebilirsiniz. Her zaman şık ve doğa...
Masif Lavabo Tezgahı
Masif Lavabo Tezgahı Modelleri Birbirinden Oluştur Masif Lavabo Tezgahı modellerimiz ve Ahşap serilerimizle banyonuza şık, tasarımcı bir dokunuşlar getirdik. İhtiyaca uygun ç...
Ahşap Lavabo
Ahşap Lavabo Banyo Dekorasyon ndan sıkılanlar, banyosuna yeni bir görünüm katmak isteyenler, eski banyo lavabosunu yenilemek zorunda kalanlar Ahşap Lavabo ve Küvet seçeneklerim...
Ahşap Mutfak Modelleri 2019
Firmamız; Ahşap Mutfak Modelleri 2019 ürünlerini moda ve trendleri takip edip, ahşabın ömrünü uzatacak son teknoloji ve ürünleri kullanıp  yeniliklere ayak uyduran biriysen...
Ahşap Küvet Yapımı
Ahşap Küvet yapımı konusunda şirketimiz uzun yıllardır Ar-ge çalışmaları yapmaktadır. Suya, güneşe ve neme karşı dirençli olması için kullanılan teknikler sayesinde ...
Ahşap Banyo Tezgahı
Ahşap Banyo Tezgahı Çeşitleri Ahşap Banyo Tezgahı kullanımı, hem şık görüntüsü ile hem de farklı kullanım alanları ile size fayda sağlayacaktır. Bunun nasıl olacağ...