Menu

Ahşap Lavabo Banyo dekorasyonundan sıkılanlar, banyosuna yeni bir görünüm katmak isteyenler, eski banyo lavabosunu yenilemek zorunda kalanlar Ahşap Lavabo ve Küvet seçeneklerimize yerimizde görmek için mutlaka göz atmalılar.

Banyolara sağlıklı bir görünüm kazandıracak yepyeni bir fikir olan oldukça şık ahşap görünümlü banyo lavabolarımız hem kaliteliler hem de gösterişliler. Web sitemizi inceleyerek ve bizimle iletişime geçerek farklı modellerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ahşap Lavabo Özellikleri

Ahşap Lavabo farklı ve zarif bir görünüme sahiptir ve bunu temizlemesi de oldukça kolaydır. Özellikle bu tarz banyo dekorasyonlarının 2019 yılı içerisinde oldukça popüler olması da bekleniyor. Banyolar sonuç itibariyle evimizde her zaman şık görünmesini istediğimiz yerler ve bu noktada konu şık bir dekorasyon olunca bu sade ve zarif modeller de fazlasıyla yeterli oluyor. Özellikle doğallığı seven, özleyen, doğallıktan yana olan insanların ev dizaynı seçenekleri de muhakkak doğal eşyalar olacaktır. Doğallığı seven insanları yakından tanıyorsanız veya kendisiyseniz, evinizin abartıdan uzak, modern çizgilerle bütünleşen doğal eşyalarla dekore edildiğini söyleyebiliriz. Salon, yatak odası, oturma odası hatta banyonuz…  Evinizin her bir detayında doğallığı hissetmek isterken, banyonuz için ahşap lavabo modellerini düşünmek istemez miydiniz? Hem doğal hem modern çizgilerin bir araya gelerek mükemmel bir görünüm kazandığı ve banyonuza kazandırdığı bu eşsiz havayı solumak istemez misiniz? Sizin için hem şık hem doğal birçok ahşap lavabo seçeneği hazırladık. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve modellerimiz hakkında bilgi almak.

Modern çizgilere sahip olmasının yanında doğallığından da asla ödün vermeyen, banyonuza harika bir görünüm kazandıran ahşap lavabo modellerimiz ile evinize gelen misafirleriniz banyonuza hayran kalacak.

Büyük bir banyoya sahipseniz iki lavabo size abartı gelmiyorsa, isteğinize göre ahşap bir tezgah üzerine yerleştirilen lavabolarla harika bir görünüm kazandırabiliriz. Ahşabın doğallığını bozmadan, yaşam alanlarında yıllarca kullanılabilecek ürünleri, zengin ürün yelpazesiyle sunmaktadır. Ahşap lavabo bizim en iyi yaptığımız işlerden biridir. Doğanın bize en güzel hediyelerinden biri olan ahşabın, gelişen teknoloji ile daha uzun ömürlü kullanıma sahip olması ve doğallığı, yaşam alanlarında çok daha fazla tercih edilmesine sebep olmuştur.

Ahşap Lavabo

Ahşap Lavabo Suya Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Üründür

Firmamız AR-Ge ye ayırdığı zamanı iyi değerlendirmek için sürekli çalışmaktadır. Ahşabın ömrünü uzatmak için geliştirdiği teknikler ile ahşaba yeniden boyut kazandırmıştır. Ahşabın suyla temasta bulunabilecek en uygun malzeme olmadığı, ancak uygun işlemlerle ahşabın suya dayanaklı olabileceği ve bu nedenle ıslak alanlarda bile çok rahat ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir malzeme ortay çıkmış olacaktır.

Ahşap bir lavabo seçmek , işlevsel bir seçim olmadan önce bile bir stil seçimidir; Ahşabın verdiği görüntüyü ve  özellikleri hiçbir seramik malzeme tarafından sağlanamaz.

Ahşap, hem rustik hem de modern ortamlarda kendini belli eden mükemmel bir üründür. , bulunduğu ortamı sıcak görüntüsü ile hem zengin hem şıklık katar.

Ahşap Lavabo Su Geçirir  Mi?

Üretime başlamadan önce ilk işimiz elbette doğru Ahşabı seçmekle başlarız. Bütün ahşaplar neme karşı aynı direnç özelliklerine sahip değildir ve seramik sağlık gereçleri yerine kullanım için eşit derecede uygun değildir. Biz en dayanıklı ahşapları seçerek üretime başlıyoruz, çünkü her ağaç ıslak zeminlerde kullanılmaz.

Suya en çok dayanıklı ahşaplar Doğu’dan gelir ya da tropikal kökenlidir: Bunlar bazılarını özetlemek gerekirse; tik, şerit bambu, gül ağacı gibi çeşitlendirebiliriz.

Ahşap Lavabo

Ahşap Lavabo

 

 

 

 

 

Etiketler: ahşap lavabo, suya dayanıklı lavabo,

Benzer Yazılar
Kütük Banyo Lavabo Tezgahı
Kütük Banyo Tezgahı Kütük Banyo Lavabo Tezgahı yapımı ve diğer ahşap ürünlerimizin yapımına çok uzun yıllar önce yola çıktık. Birçok alanda rol alan Yüce Dekorasyo...
Ahşap Banyo Tezgahı
Ahşap Banyo Tezgahı Çeşitleri Ahşap Banyo Tezgahı kullanımı, hem şık görüntüsü ile hem de farklı kullanım alanları ile size fayda sağlayacaktır. Bunun nasıl olacağ...
Suya Dayanıklı Ahşap Ürünler
Suya Dayanıklı Ahşap Ürünler   Suya Dayanıklı Ahşap Ürünler için firmamızdan bilgi isteyebilirsiniz. Mutfak Tezgahından, Ahşap Küvet ve Lavaboya kadar birçok alanda...
Ahşap Küvet Modelleri
Ahşap Küvet Modelleri ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak  için bizi her zaman arayabilirsiniz. Ahşap son yıllarda banyoların vazgeçilmezi haline geldi. Hem doğal hem...
Ahşap Küvet Kullanım Alanları
Ahşap Küvet Kullanım Alanları Decomass lüks ahşap banyolara modern yaklaşımı ile adından söz ettirmeye devam ediyoruz. Ne yapıyoruz; Ahşap Küvet Kullanım Alanları konusu...
Ahşap Lavabo Modelleri
Firmamız sizlere çok uzun yıllardan beri; en iyi şekilde hizmet etmektedir. Zamanla birlikte moda ve dekorasyon anlayışı da değişmekte ve biz de kendimizi yeni gelişmelere gö...