Menu

Kütük Lavabo (Modelleri)

Gelişen teknoloji her alanda olduğu gibi ev dekorasyon alanında da gelişme kayıt etmiştir. Örneğin banyolarımızda standart lavabo yerine Kütük Lavabo kullanımı artmıştır. Islak zeminlerde Ahşap kullanımı artmıştır. Bazılarının çekinsesi ”zamanla ahşap deforme olur mu?” Bu haklı bir endişedir. Ancak yersizdir. Bunu nasıl yaptığımızı gelin anlatalım.

Yazı İçeriği;

  1. Ahşap Lavabo Üretim Aşamaları
  2. Banyo İçin Kütük Lavabo Modelleri
  3. Ahşap Lavabo Kullanım Alanları
  4. Fiyat Bilgileri

15 yıl önce su geçirmez ahşap lavabolar yaratma sanatında ustalaştık. Bu bilgi ve deneyim, banyonuz için bir dizi güzel lavabo ve lavabo yaratmamıza izin vererek aradan geçen sürede rafine edildi. Tüm ahşap lavabolarımızı oluşturmak için kullandığımız kaliteli ağaçlar vardır. ahşaptır. Kütük görünümü son derece hoştur, dayanıklıdır. Dayanıklıdır ve her şeyden önce su geçirmez hale getirilebilir.

Şu anda birçok standart lavabo tasarımımız var. Banyo lavabo serimiz sadece birçok farklı tasarıma sahiptir. Ancak yine de farklı olasılıklar dünyası var. Ürettiğimiz ahşap lavaboların çoğu ölçüye göre yapılmış olsa da, standart boyutlar mevcuttur. İster ayaklı, ister yüzer, alttan monteli, uzun, kısa veya makyaj ünitenizin bir parçası olarak entegre olsunlar, size yardımcı olabiliriz. Lavabolarımız, küvetler, lavabolar, duş ızgaraları, ördek tahtası ve makyaj üniteleri içeren su geçirmez ahşap ürün yelpazemizin bir parçasıdır. Lavabo veya banyo tasarım projenizi görüşmek için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Gerçekten kendini ifade eden bir ahşap banyo lavabosu arıyorsanız, o zaman yeni modellerimizden birine ihtiyacınız var. Kullanmak istediğiniz musluklar veya diğer armatürler ne olursa olsun bize bildirin ve sizin için doğru olan lavaboyu oluşturmak için bunları tasarıma dahil edelim.

Kütük Lavabo

Kütük Lavabo

Kütük Lavabo (Fiyatları)

Ahşap Lavabo Fiyatları modeline, yapısına ve isteğe göre farklılıklar gösterebilir. bu nedenle size net olarak ücret verebilmemiz için bize ulaşmanız gerekecektir.

Hayatımızın bir çok noktasında ahşap kullanımı oldukça yaygındır.  Ahşap mobilyalar ve ahşap tezgahlar  çeşitlerine, estetik açıdan önem gösterip evimizin bir çok noktasında kullanmak isteriz. Ahşap estetik açıdan oldukça şık görünüp bir çok renk skalasına uygunluk göstermektedir. Çoğu ev sakinleri ahşapla birleşimi doğayla birleşim olarak görüp evini ona göre dekore etmekte ve aslında sağlık açısından da oldukça mantıklı hareket etmektedirler. Sağlık açısından uygunluğu diğer malzemelere göre daha iyi olan ahşapların kullanımı oldukça basittir.

Ahşap lavaboların yapımı da son dönemlerde oldukça kullanımı yaygın ve tercih edilen modeller arasına girmektedir. Ahşap lavabolar bir çok alanda kullanımı yüksek ürünler olup en çok banyo ve mutfak alanlarında tercih edilir. Özellikle küçük banyoların özgün tasarım ve ahşap kullanımıyla daha büyük gözükmesi durumunda banyolar daha şık gözükecektir. Banyolarımızda ahşap kullanımında aslında nem açısından uygunluğu kafaları karıştırsa da çok iyi firmalarla çalıştığınızda bu sorunu yaşamayacak ve estetik açıdan banyolarınıza aşık olacaksınız.

Aynı şekilde mutfaklarda tezgahlarımızı bazen de lavabolarımızı değiştirmek isteriz lavabomuzun şık gözükmesi evimize yepyeni bir hava katacak ve kullanımı da oldukça size basit gelecektir. Ahşap lavabo temizliğinden de bahsedersek bu tür durumlarda temizlik açısından da diğer lavaboların aksine ahşap lavabolar temizlik açısından da size kolaylık sağlayacaktır.

Kütük Lavabo ilgili en iyi özelliklerden biri, özelleştirilebilir doğasıdır. Sadece geniş bir ahşap türü yelpazesine sahip olmakla kalmazlar, her biri her seferinde benzersiz bir görünüm yaratmak için çeşitli şekillerde tamamlanabilir. Ayrıca, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir lavabo oluşturmak için şekillendirilebilir, kesilebilir veya özel şekillerde tasarlanabilirler.

Kütük Lavabo Modelleri

Birçok firma ahşap tasarımları üst düzey kalitelerde yapmaktayken bazı firmalarda tam tersi ucuz ahşap kullanarak müşteri memnuniyetini azaltmaktadır. Bu yüzden çok iyi firmalarla anlaşmalı bu işi yapan özgün tasarımlara sahip firmaları bulmalısınız. Ahşap yapımı oldukça zahmetli ve oldukça zaman harcanan bir alandır. Yapılacak olan ahşap için iyi ağaç kullanımı oldukça önemlidir.

Titizlikle ve profesyonel olarak yapılan bu çalışmada firmanın iyi olması donanımlı olması müşteri memnuniyetini arttıracaktır. Bulduğunuz firmanın tasarımı ne kadar iyi olursa bulunduğunuz ortam içinizi ferahlatacaktır. Her ahşap evimize konfor, sağlık ve estetik açıdan hoş gelmeyebilir. İyi firmalarla daha özgün tasarımlar elde edilip evinizi çok ayrı boyutlara taşıyacak ev içerisindeki en iyi banyo ve mutfaklara sahip olacaksınız.

Diğer Kütük Lavabo tipleri gibi, ahşap lavabolar da bir dizi tahliye tipini barındırabilir. Izgaralı giderlerden açılır giderlere, sonsuzluk giderlerine ve tamamen özel giderlere kadar, ahşap eviyeler size hayallerinizdeki eviyeyi yaratma özgürlüğü verir.

Ayrıca banyonuzda daha çok spa benzeri bir atmosfer yaratmak istiyorsanız harika bir lavabo seçeneğidir. Ahşabın yumuşak kıvrımları ve getirdikleri sıcak tonlar, rahat bir lüks hissi yaratır – spaya gittiğinizde tam olarak istediğiniz şey.

 

Etiketler: ahşap lavabo, Kütük Lavabo, Kütük Lavabo Fiyatları, Kütük Lavabo Modelleri,

Benzer Yazılar
Ahşap Lavabo
Ahşap Lavabo Banyo Dekorasyonundan sıkılanlar, banyosuna yeni bir görünüm katmak isteyenler, eski banyo lavabosunu yenilemek zorunda kalanlar Ahşap Lavabo ve Küvet seçeneklerim...
Ahşap Lavabo Modelleri
Firmamız sizlere çok uzun yıllardan beri; en iyi şekilde hizmet etmektedir. Zamanla birlikte moda ve dekorasyon anlayışı da değişmekte ve biz de kendimizi yeni gelişmelere gö...
Ahşap Küvet Kullanım Alanları
Ahşap Küvet Kullanım Alanları Decomass lüks ahşap banyolara modern yaklaşımı ile adından söz ettirmeye devam ediyoruz. Ne yapıyoruz; Ahşap Küvet Kullanım Alanları konusu...
Doğal Ahşap Lavabo
Doğal Ahşap Lavabo (Yapımı) Doğal Ahşap Lavabolar, tasarım ve estetik açıdan oldukça popüler bir seçenek olmasının yanı sıra, aynı zamanda sağlıklı ve çevre dostu b...
Masif Lavabo Tezgahı
Masif Lavabo Tezgahı Modelleri Birbirinden Oluştur Masif Lavabo Tezgahı modellerimiz ve Ahşap serilerimizle banyonuza şık, tasarımcı bir dokunuşlar getirdik. İhtiyaca uygun ç...
Ağaç Lavabo Fiyatları
Ağaç Lavabo Fiyatları 2021 Ağaç Lavabo Fiyatları için kampanyalı fiyatlarımızı merak ediyor musunuz? Sizler için bir birinden yeni Ahşap Lavabo Modeleri için bize ulaşabi...