Menu

Bir mutfağı nasıl dekore edeceğiniz konusunda birçok fikir bulabilirsiniz. Seçeceğiniz modeller tamamen sizin tercihinize dayanıyor, ancak en dikkat çekici ve ayırt edici biçimde farklı olanlardan biri, ahşap mutfak dolaplarıdır.

Ahşap mutfak, kır evi ve çiftlik evi veya doğal görünümlü ev dekorasyonunun güzel bir kombinasyonudur.

Modern bir mutfak istiyorsanız basit bir formül uygulayabilirsiniz: temiz, açık, minimal, işlevsel. Ancak şık tasarım estetiğinin karakter sahibi olmasını, aile dostu ve hatta biraz renkli olmasını sağlayabilirsiniz. İster yüzyılın ortasına kadar gitmek istersiniz, ister daha çağdaş bir şey olmasını. Ahşap mutfak dolaplarıyla hem modern hem şık hem de doğal görünümlü bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Siteler Ahşap Mutfak ürünleri arayışınız varsa size hizmet etmekten mutluluk duyarız. Mutfağınızın daha geniş ve modern görünmesi için bazı yerlerde ahşap dolap yerine açık rafları kullanabilirsiniz. Siyah mutfaklar ciddi derecede dikkat çekici ve modern olabilirler, ancak aynı zamanda ailenizle her gün takılmayacak kadar şık hissedebilirler. Hafif ahşapla birleştirdiğinizde, biraz daha ev gibi hissedeceksiniz.

Gri renkler donuk değil serin ve sakinlik verebilir. Minimalist pişirme alanı, hafif, modern ve eğlenceli hissetmesini sağlamak için cetvel aydınlatmasını geometrik bir backsplash ile harmanlayarak ahşap mutfak dolaplarına modern bir tarz verebilirsiniz.

Rustik ve modernin karıştırılamayacağını mı düşünüyorsunuz? Ahşap ada tamamen yapabileceklerinin bir kanıtı. Koyu ahşap dolap ve zeminler modern bir mutfağın sıcak ve davetkâr hissetmesini sağlayabilir. Daha düzenli bir görünüm için kabinlerde donanımdan vazgeç.

Mutfak dolabı, banyo dolapları, gardrop, portmanto, rayolap, ayakkabılık ve üniteler, kitaplık-kütüphane, masa, sehpa vb. tüm istekleriniz size özel tasarımda ve ölçülerde  tasarlayabiliriz. Siz isteyin biz sizin için yapalım. hayalinizdeki mutfağın gerçeğe dönüşmesinden biz sorumluyuz. Mutfağınızda değişiklikler mi yapmak istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Firmamız çok değişken koşullara sahip bu sektörde ürün portföyünü daima geniş tutmayı başarmıştır. Türkiye tüketicisine kaliteli ürünleri uygun fiyatlara bulabilme şansını sunmaktadır. Kullanmış olduğu hammaddeleri yurt içinde ve yurt dışında, konusunda uzman firmalardan temin etmeye gösterdiği özeni kendi üretiminde de uygulamaktadır.

Ankara Ahşap Mutfak her zaman tercih edilen bir tür olmuştur çünkü ahşap tezgahınız mikrop barındırmaz. Ahşabın içindeki enzimler, ahşabın gözeneklerine veya küçük bıçak kesiklerine giren bakteri veya mikropları öldürür. Ahşap hiçbir zaman ölmediği için, içindeki enzimler yıllar boyunca etkisini devam ettirir.

Tezgahta kullanılan ağaçlar özel bir birleşim yöntemiyle uç uca eklenmiştir. Burada kullanılan birleşim yöntemi ağacın kendi damar dokusundan daha kuvvetlidir ve asla birbirinden ayrılmaz.

Ahşap Mutfak için kullandığımız ürünler Su, Nem ve Güneşe dayanıklı ürünlerdir. Doğayı korumaya yönelik çevre dostu ürünlerdir. Başta kullandığımız ağaç türleri Meşe, Ceviz ve İroko ağaçlarıdır. Ürünlerimizin temizliği ve bakımı kolaydır zahmetsizdir.

Ahşap Mutfak

Ahşap Mutfak

 

 

 

Etiketler: Ahşap Mutfak, ankara Ahşap Mutfak, Siteler Ahşap Mutfak,

Benzer Yazılar
Ahşap Banyo Lavabosu
Ahşap Banyo Lavabosu Modelleri Ahsap Banyo Lavabosu Modelleri için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer uzakta iseniz şirketimizden katalog isteyebilirsiniz. Birbirinden farklı Ahş...
Ağaç Banyo Tezgahı
  Ağaç Banyo Tezgahı modellerimizi yakından görebilmeniz için yenilenen mağazamıza bekleriz efendim:)) Birbirinden farklı ve modern ürünlerimizi görmenizi isteriz, iste...
Ahşap Küvet
Ahşap Küvet modelerimizi görmeniz için sizleri kahve içmeye çağırsak gelir misiniz:)) İnsanlar genellikle banyolarını günün yorgunluğunu attıkları ve kendilerini yeniled...
Ağaç Lavabo Tezgahı
Ağaç Lavabo Tezgahı, günümüzde mutfak ve banyolar için popüler bir seçimdir. Ülkemizde de gün geçtikçe evlerde ve iş yerlerinde yaygınlaşmaya başlayan ağaç lavabo tez...
Kütük Banyo Lavabo Tezgahı
Kütük Banyo Tezgahı Kütük Banyo Lavabo Tezgahı yapımı ve diğer ahşap ürünlerimizin yapımına çok uzun yıllar önce yola çıktık. Birçok alanda rol alan Yüce Dekorasyo...
Ahşap Mutfak
Bir mutfağı nasıl dekore edeceğiniz konusunda birçok fikir bulabilirsiniz. Seçeceğiniz modeller tamamen sizin tercihinize dayanıyor, ancak en dikkat çekici ve ayırt edici biç...