Menu

Ahşap Kapak mutfak mobilyalarınızı ve ev mobilyalarınızı tasarlarken kalitede, sizi birkaç basamak yukarıya taşıyacak mobilya komponentleridir. Ahşap ürünlerimizde en kaliteli ağaçları kullanmaktayız.

Ahşap Kapak Ürünlerimiz

Genelde Ahşap Kapak profilleri tamamen masif, kapak orta göbekleri mdf üzerine balon kaplamadır. Masif kapakların sıcaklık ve nem farkından dolayı dönmesini ve çalışmasını engellemek için kapak profillerinde fırınlanmış ve empreyne edilmiş ağaç kullanmaktayız. Kapak göbeklerine çift taraflı ve aynı mukavemette kaplama sıkılarak dönme riskini ortadan kaldırmış durumdayız.

Ahşap kapaklar mutfak mobilyalarınızı ve ev mobilyalarınızı tasarlarken kalitede, sizi birkaç basamak yukarıya taşıyacak mobilya komponentleridir. Ahşap ürünlerimizde genelde dişbudak ağacı kullanmaktayız. Genelde kapak profilleri tamamen masif, kapak orta göbekleri mdf üzerine balon kaplamadır. Masif kapakların sıcaklık ve nem farkından dolayı dönmesini ve çalışmasını engellemek için kapak profillerinde fırınlanmış ve empreyne edilmiş ağaç kullanmaktayız. Kapak göbeklerine çift taraflı ve aynı mukavemette kaplama sıkılarak dönme riskini ortadan kaldırmış durumdayız.

Ahşap Kapak ve Mobilya,  ağaç işleri endüstrisinin lideriyiz.  Tüm kapılar için ölçülerinizi, renklerinizi ve tasarımınızı üretebiliriz. Büyük projeleriniz için kapasitemiz var. İnteraktif tasarımlarınızı eviniz için yapabiliriz. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olma yönünde ilerleyişimizi sürdürmekteyiz.

Mevcut üretim parkurumuzda son teknoloji makinelerle kusursuz üretim anlayışı ile çalışan firmamız , Hazır Mutfak ve Banyo üreticilerine, Orman Ürünleri satıcılarına, müteahhit gruplara ve mimarlara çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olma yönünde ilerleyişimizi sürdürmekteyiz.

Dolabın içeriğine kolay bir şekilde ulaşımı sağlayan, yer ihtiyacı gerektirmeyen ve kullanıcının hareket alanını sınırlamayan kayar sistemler mobilya endüstrisinde çok yaygın olarak kullanılmakta. Mimari kayar kapı sistemlerinde olduğu gibi mobilya kayar/katlanır kapak sistemlerinde de Ahşap Kapak işlevselliğini görmek mümkün. Sonradan da entegre edilebilen yavaş kapanma mekanizmasının dışında, kapağın birini açarken diğerinin de otomatik olarak açılmasını sağlayan, senkronize bir şekilde çalışan kapak çözümleri Ahşap Kapak kalitesi ile sunulmaktadır. Tek dokunuşla veya bir kumanda ile açıp kapama imkanı sağlayan firmamızın teknolojisi dolap kapaklarında da fark yaratıyor.

Ahşap Kapak

 

Ahşap Kapak İçin Kullanılan Ağaçlar

Ahşap Kapak yapımında kullanılan ağaçların önemi büyüktür. Her ağaç dayanıklı olmadığından bu tercihlerde uzun süren araştırmalar neticesinde uygun olan ağaçlar tercih edilmektedir. Evlerin vazgeçilmez bölümü olan mutfaklar için tasarlanan yeni nesil ahşap kapaklar mutfaklarda sadeliği ve doğallığı simgeliyor. Alışılmışın dışında, farklı ve sıradan olmayan detaylarıyla ahşap kapaklar son dönemin gözde trendlerinden biri olma yolunda ilerlemekte. Her mutfağa uyum sağlayan ahşap kapakların temizlemesi ve bakımı oldukça kolaydır ve anti-bakteriyel özelliği ile mutfakların en önemli ayrıntısı olan hijyen konusunda uygundur. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ahşap kapaklarımızın meşe, iroko ve ceviz seçenekleri bulunmaktadır. Bu ağaçların en büyük özellikleri sağlam ve dayanıklı olmalarıdır. İster mutfak dolaplarınız için, ister banyo dolaplarınız için kısa evinizde olmasını istediğiniz her alan ve eşya için ahşap Kapak tercihi yapabilirsiniz.

Bilgi ve görüş almak için bizi her zaman arayabilirsiniz. Uzman satış temsilcilerimiz sorularınızı yanıtlamak için hizmet verdiğimiz konularda tecrübe sahibidirler.

 

 

 

 

 

Etiketler: ağaş kapak, ahşap kapak, ahşap kapak modelleri,

Benzer Yazılar
Ahşap Banyo Dekorasyonu
Ahşap Banyo Dekorasyonu yaptırmak  kişilerin öncelikle kendi zevklerini belirlemesi adına dekore edeceği alan hakkında düşünmeleri gerekmektedir. Tasarım işleminin güne ha...
Ahşap Lavabo Tezgahı
Ahşap Lavabo Tezgahı Ahşap Lavabo Tezgahı modelinizi hayalinizde ki yere uygulamak istiyorsanız Decomass ayrıcalığıyla özel isteklerinizi birebir yeni nesil modellere uygulaya...
Ahşap Evye
Ahşap Evye kullanımı günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Gelişen teknolojilerin ahşabın uzun ömürlü olmasını sağlamakta ve buna bağlı olara...
Ahşap Mutfak Tezgahı
Ahşap Mutfak Tezgahı Ahşap Mutfak Tezgahı Firmaları  1974 yılından beri hizmet eden Yüce Dekorasyonun bir kolu olan Decomass olarak masif ahşabı Ahşap Mutfak Tezgahı olara...
Ahşap Küvet Kullanım Alanları
Ahşap Küvet Kullanım Alanları Decomass lüks ahşap banyolara modern yaklaşımı ile adından söz ettirmeye devam ediyoruz. Ne yapıyoruz; Ahşap Küvet Kullanım Alanları konusu...
Ahşap Banyo Lavabosu
Ahşap Banyo Lavabosu Modelleri Ahsap Banyo Lavabosu Modelleri için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer uzakta iseniz şirketimizden katalog isteyebilirsiniz. Birbirinden farklı Ahş...